Brajtonu bod

Fudbaleri Brajtona odigrali su nerešeno 1:1 protiv Mančester sitija u meču 32. kola Premijer lige.

Mančester siti je u prošlom kolu i zvanično postao šampion Engleske, a sada su odigrali odloženi meč 32. kola nacionalnog šampionata.

Siti je gostovao Brajtonu, ekipi koja je jedno od prijatnijih iznenađenja ove sezone i meč je završen bez pobednika, 1:1.

Mančester siti je dobro i počeo utakmicu i u 25. minutu preko Fila Fodena, da bi 13. minuta kasnije stiglo izjednačenje za domaći tim jer je Ensiso zatresao mrežu Sitija.

Domaći su bili nešto ofanzivniji tim danas, gosti su, ako izostavimo posed, bili manje konkretni pred golom.

Domaći su postigli gol u 44. minutu za 2:1, ali je on ubrzo poništen zbog ofsajda u kojem se našao Velbek, a postigli su i gosti jedan gol preko Halanda, kada je Norvežanin napravio faul pošto je povlačio svog protivnika za dres.