Real u nadoknadi do tri boda

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Rajo Valjekano sa 2:1 u utakmici 36. kola La Lige.

Jedini gol za Madriđane je postigao Karim Benzema u 31. minutu igre, izjednačio je Raul de Tomas u 84. minutu igre, a pobedu Realu je doneo Rodrigo u 89. minutu.

U pretposlednjoj utakmici u ovoj sezoni La lige, Real Madrid će gostovati ekipi Sevilje, a ekipa Rajo Valjekana će dočekati Viljareal.

Sevlja je remizirala 1:1 protiv Elčea koji je već odavno ostao bez ikakve šanse da ostane u Primeri.

Poveli su gosti iz Andaluzije, za koje je celu utakmicu na golu stajao Marko Dmitrović, dok je Nemanja Gudelj na terenu bio od 53. minuta, preko Erika Lamele već posle deset minuta igre.

Problem za ekipu Hozea Mendilibara je nastao u 18. minutu kada je Gueje dobio direktan crveni karton. Samo sedam minuta su gosti izdržali, jer je u 25. minutu Tete Moreno doneo izjednačenje i na kraju se ispostavilo i konačan rezultat meča na stadionu Manuel Martinez Valero.

Elče će u sledećem kolu igrati protiv Atletik Bilbaa, dok Sevilja će dočekati Real Madrid.

Viljareal je na svom terenu sa 2:0 pobedio

Nikolas Džekson je bio strelac oba gola za “žutu podmornicu”.

U sledećem kolu Viljareal će gostovati Rajo Valjekanu, a Kadis će dočekati Seltu.