Sport

Bez pobjednika u duelu Crne Gore i BiH

Fudbaleri Crne Gore i Bosne i Hercegovine odigrali su u Podgorici nerešeno 1:1, u meču četvrtog kola Grupe 3 Divizije B Lige nacija.

Povela je Bosna i Hercegovina golom Luke Menala u 62. minutu, da bi Crna Gora do izjednačenja stigla pogotkom Adama Marušića u 77. minutu.

U istoj grupi, Rumunija je na svom terenu pobedila Finsku sa 1:0. Strelac pobedonosnog gola za Rumuniju bio je Nikusor Banku u 30. minutu.

Bosna i Hercegovina je prva u grupi sa pet bodova, Finska i Crna Gora su na drugom i trećem mestu sa po četiri, a Rumunija na poslednjem, četvrtom mestu sa tri poena.

U narednom kolu, Crna Gora će gostovati Rumuniji, dok će Bosna i Hercegovina dočekati Finsku.

U okviru divizije “C” fudbaleri Turske pobedili su večeras u gostima Luksemburg sa 2:0, u meču trećeg kola Grupe 1.

Strelci za Tursku bili su Hakan Čalhanoglu iz penala u 37. i Serdar Dursun u 76. minutu. Ranije su u istoj grupi Farska Ostrva su na svom terenu pobedila Litvaniju sa 2:1.

Turska je prva na tabeli sa devet bodova, Luksemburg drugi sa šest, Farska Ostrva treća sa tri, a Litvanija je na poslednjem, četvrtom mestu bez osvojenog boda.

U narednom kolu, Turska će dočekati Litvaniju, a Luksemburg će ugostiti Farska Ostrva.