Košarkaši Houstona sukobom s trenerom napravili haos na poluvremenu utakmice

Poznati insajder The Athletica Shams Charania objavio je da su se dva košarkaša Houston Rocketsa na poluvremenu utakmice s Denver Nuggetsima sukobila s pomoćnim trenerom Johnom Lucasom.

Nakon što su Rocketsi u drugoj četvrtini od Denvera primili čak 47 poena, Lucas je na poluvremenu prigovorio igračima pa je zbog manjka zalaganja prozvao najboljeg igrača Christiana Wooda.
Naime, zvijezda ekipe je zakasnila na zagrijavanje uoči utakmice i propustila testiranje na koronavirus pa je zbog toga kažnjen tako što je u prvom poluvremenu odigrao tek osam minuta.

Lucas je kritikovao i igru mladog Kevina Portera Jr.-a, na šta je košarkaš poludio i bacio nešto prema pomoćnom treneru te su ih ostalo morali razdvojiti da ne dođe do fizičkog obračuna.
Porter je potom usred utakmice napustio dvoranu u svom automobilu i za njega je meč bio završen.

S druge strane, Wooda je poručio stručnom štabu da ne planira igrati u drugom poluvremenu pa ga trener Houstona Stephen Silas više i nije uvodio u igru.

Houston je u drugom poluvremenu čak i postigao više poena od Denvera, ali zaostatak iz prvog bio je nedostižan te su Nuggetsi pobijedili rezultatom 124:111.