Regija Birač

Odbojkaši Drine poraženi u meču sa Maglićem, odbojkašice doživjele poraz od Inove

U 13. kolu Prve lige Republike Srpske odbojkaši Drine su pred svojim navijačima poraženi u meču protiv Maglića iz Foče rezultatom 2:3. Tim iz Zvornika je osvojio prvi set, drugi je pripao gostima iz Foče. U trećem setu Drina je imala prednost 21:19, ali je na kraju taj dio igre pripao Fočacima. Domaći tim je bio bolji u četvrtom setu, da bi gosti do pobjede stigli u taj-brejku.

Ekipa Drine se trenutno nalazi na četvrtoj poziciji prvenstvene tabele.

Odbojkašice Drine su u 14. kolu Prve lige RS poražene sa maksimalnih 3:0 na gostovanju u Banjaluci gdje su odmjerile snage sa ekipom Inove. Zvorničanke trenutno zauzimaju sedmu poziciju na tabeli sa skorom od sedam pobjeda i isto toliko poraza.