PSŽ demolirao Lil uz najbrži gol ikada

Fudbaleri Pari Sen Žermena ubedljivo su pobedli Lil rezultatom 7:1 u utakmici 3. kola francuske Lige 1.

Pari Sen Žermen postigao je najbrži gol u istoriji francuske Lige 1 na meču sa Lilom!

Parižani su izveli loptu sa centra, Mesi je odmah pronašao Mbapea, a mladi Francuz zatresao mrežu nakon samo osam sekundi igre.

Nastavili su fudbaleri Pari Sen Žermena da “gaze” Lil i Mesi je u 28. minutu na asistenciju Mendeza pogodio gol domaćeg tima za vođstvo od 2:0, a do kraja prvog poluvremena postignuta su još tri pogotka.

Hakimi je u 39. minutu postigao gol za 3:0, da bi se na poluvreme otišlo sa vođstvom od 4:0 zahvaljujući pogotku Brazilca Nejmara.

Drugo poluvreme je počelo pogotkom upravo Nejmara za ogromnih 5:0, da bi se Lil upisao u 54. minutu preko Bambe i smanjio na 5:1.

Kilijan Mbape se u 66. minutu postarao za velikih 6:1, na asistenciju Nejmara, da bi het-trik kompletirao u 87. minutu kada je i postavio konačnih 7:1 u korist Parižana.